Arama sonuçları

Arama sonuçları

"gif grupları toplantıları" için arama sonuçları

19 sonuç bulundu.
GİF Young Scholars Programı yeniden kavramsallaştırma sürecinde olduğundan dolayı program için şimdilik başvuru alınmayacaktır. Yakın zamanda çıkması planlanan duyuruları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
GİF Genç Profesyoneller Programı, en az 4 yıl iş tecrübesi olan ve 38 yaşını aşmamış katılımcılara yöneliktir. Programın 2021-2022 dönemi için başvuru süreci açılmış olup, son başvuru tarihi 31 Mart 2021 olarak belirlenmiştir.
GİF konuların derinlemesine incelendiği çalışma grupları ve yuvarlak masa toplantıları; aralarında devlet adamları, iş adamları ve dünya çapında başarı kazanmış uzmanların konuşmacı olduğu toplantı ve konferanslar ve kıdemli Türk bürokratlarının ve dünya liderlerinin katılımında gerçekleşen yemekli davetler ve resepsiyonlar düzenler. GİF etkinliklerine katılım sadece davetle mümkündür.
GİF Yuvarlak Masa Toplantıları Serileri, GİF Çalışma Grupları ile GİF üyeleri arasındaki etkileşimin devamlılığını sağlayacak kurumsal mekanizmalar olarak düşünülmüştür. GİF Yuvarlak Masa Toplantıları Serisi kapsamında gerçekleştirilen toplantılar tüm GİF üyelerinin katılımına açıktır.